Головна » 2013 » Березень » 28 » пейнтбольні статі
08:11
пейнтбольні статі
тактика в пейнтбольному клубі ОТАМАНтактика в пейнтбольному клубі ОТАМАН 
І знову ж, тижнева теорія по тактиці від Пейнтбольного клубу "ОТАМАН")))))))
3. Переміщення на ігровому полі слід проводити короткими перебіжками або переповзання.
4. При переміщенні одного гравця інший гравець пари залишається позаду. Він прикриває товариша і спостерігає за полем. Надалі ролі гравців міняються.

За останній час виразно видно зростання популярності гри пейнтбол в нашій країні. Все більше і більше людей проводять вихідні на пейнтбольному полі. Вже мільйони людей так чи інакше брали участь у пейнтбольних змаганнях. Багатьох початківців гравців хвилює питання: - "Як вибрати вдалу тактику гри?". Пейнтбольний клуб "ОТАМАН" пропонує шанувальникам пейнтболу тижневу теорію по тактиці в пейнтбольній грі!!!!!!!!

Що ж, розпочнемо з самих азів))))))))))
1. Пейнтбол є командною грою. Тому ви повинні діяти колективно, в інтересах всієї команди. Заздалегідь має бути узгоджена система сигналів.

Нова порція тижневої теорії по тактиці від Пейнтбольного клубу "ОТАМАН")))))))


2. Зазвичай в команді гравці розбиваються на пари. Так їм зручніше прикривати один одного

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мабуть, кожна людина хоч раз чула про пейнтбол. А серед сучасних і прогресивних мало хто в нього не грав. І не дивно, адже це не просто гра, а відпочинок, адреналін, спорт, розвага, цікаве хобі та навіть частина життя. Тут поєднується і пристрасть до армії, і до комп’ютерних ігор-стратегій, і до бойовиків, і навіть до мистецтва бодіарту. Адже у пейнтболі противника можна "розстріляти” фарбою.

У пейнтболі немає зброї і куль, а є спеціальні пристрої — маркери та желатинові кульки, наповнені нешкідливою для людини фарбою, — розповідає керівник пейнтбольного клубу "Отаман” Валентин МАНЧУК. — Влучили у вас фарбою — ви поранені. Жодних нападів чи бойових сутичок.

Якщо ж порівняти пейнтбол з іншими видами таких розваг, то це однозначно велика пригода. Головне, що слід пам’ятати, це правила безпеки. Кваліфікований інструктор розповість, як користуватися маркером та як зіграти так, аби розвага була безпечною та принесла максимум задоволення.

— Якщо не порушувати правили безпеки, травм під час гри практично й не буває, — продовжує пан Валентин.

Пейнтбол дає можливість гравцю зняти стрес. А адреналіновий викид після "пригоди” — відчути себе героєм бойовика чи навіть суперагентом.

 

 

— Місце локації підбираємо за бажанням клієнта, — додає керівник "Отаману”. — Це може бути ліс, незавершене будівництво . Організувати гру можна при виїзді на природу з шашликами, на корпоративі чи святкуванні дня народження. Головна вимога до території — відсутність людей. Місце для дислокації можемо подивитися тут

Усе необхідне спорядження — це маркери, маски та камуфляжі двох видів (аби команди-суперниці могли розрізняти одна одну) — організатори видадуть на місці. Головне, гравець повинен взяти з собою азарт та гарний настрій. А ще прихопити фотоапарат, щоб усі цікаві моменти гри увічнити в цифровому вигляді і при нагоді ще раз пригадати захоплюючу пригоду з різнокольоровою стріляниною.

— Зіграти у пейнтбол надзвичайно корисно на корпоративах працівникам великих установ — банків чи навіть корпорацій, — каже Валентин Манчук. — Адже пейнтбол згуртовує команду, люди починають краще розуміти один одного, у них з’являються спільні спогади, позитивні емоції, а отже й працюють вони надалі краще.

Вартість такої розваги доволі незначна — близько 65 гривень з людини. До того ж організатори не обмежують гравців у часі. Та й хіба легко зупинити захоплених азартом "бою” вояків?

 


Інформація взята з сайту http://paintball.rv.ua 

 

 

 

 

 

Організація та проведення ігор, активний відпочинок у Рівному для Вас та Ваших друзів за тел. 0971858333

Переглядів: 679 | Додав: ОТАМАН | Теги: ціни на пейнтбол, Пейнтбол, цена на пейнтболь ровно, пейнтбол рівне, замовити пейнтбол, активний відпоч, пейнтбольні площадки рівне, пограти в пейнтбол | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 141 2 »
14 пейнтбол Рівне  
Гра в пейнтбол дозволяє виявити характер і темперамент людини, стиль її поведінки в будь-якій критичній ситуації – буквально за лічені хвилини. Якщо в реальному житті людині дають “випробувальний термін”, наприклад при прийомі на роботу, і людина розкривається тільки за декілька місяців, то пейнтбол створює такі критичні ситуації, що людина починає проявляти свій характер прямо на полі, прямо з перших же хвилин гри. Коли за тобою полює сильний, озброєний супротивник, коли в тебе стріляють – це не та ситуація, щоб показати себе з кращого боку. Ти будеш саме таким, який ти є. Поспостерігай за людьми в грі. Надмірно обережна, безініциативна людина і на полі тиснутиметься до кущів, не вносячи ніякого внеску до гри. Груба в житті людина гратиме так само – грубо та з непотрібною злістю. І навпаки – якщо на полі під пострілами чоловік ховається за спини товаришів, в життєвій ситуації він поводитиметься так само. Надмірно ризикуюча, розпущена людина підводить свою команду і на ігровому полі, і в житті.
Інші психологічні переваги гри: ти розслабляєшся, проходить напруга. На якийсь час гра повністю поглинає тебе, і раптом ти розумієш, що можеш успішно вистоювати в критичних ситуаціях, щоденні проблеми, які, здавалося, приймали страхітливі розміри, починають меркнути. Це поза сумнівом зменшує напругу повсякденного життя. До того ж, небезпека в пейнтболі носить швидше ілюзорний, вигаданий характер. За помилку в грі отримуєш лише пляму фарби на одязі. А скільки сміху і жартів почуєш на іграх! Усмішки на лицях, нескінченні вибухи реготу – типові риси ігрового дня. І це, напевно, найголовніша мета пейнтболу.

13 пейнтбол Рівне  
- Ти знаєш, Сергія заарештували.
- За що?
- Під час гри в пейнтбол убив свого супротивника.
- Але ж цьому сенс пейнтболу!
- Воно то так, але зарізати людину, щоб зекономити дві-три кульки з фарбою – чи не занадто?

12 пейнтбол Рівне  
Пейнтбол для новичків))))))
Секрети гри для новичків))
Новички неправильно выбирают позиции на пейнтбольном поле
Новички думают, что сначала нужно защитить себя, и только потом становиться угрозой противнику. Они выбирают самое толстое дерево, или самый большой бункер, до которого проще всего добежать и долго там ховаются. При этом они не видят ни поля, ни развития игры, не способны ни поддержать товарищей, ни сообщать им какую либо информацию. Они думают, что сидят в засаде. Новички, которые ломятся в атаку, подходят слишком близко к противнику, попадают под шквальный огонь с нескольких позиций сразу и вынуждены прятаться за первое попавшееся укрытие. Они даже не могут стрелять в ответ, чтобы улучшить ситуацию, и не просят помощи у товарищей по команде. В итоге первыми выходят с поля полностью покрытые краской “атакующие” новички, а за ними наступает очередь и новичков “из засады”.

Наметьте вашу начальную позицию перед стартом игры. Хорошая позиция – та, которая имеет достаточное прикрытие и позволит смотреть и стрелять вокруг. Вы должны быть на расстоянии выстрела от противника, но не слишком близко, так, чтобы вы могли двигаться позади вашей дерева/бункера. Если ваше укрытие настолько мало, что вы не можете даже высунуть голову, позади должен находиться ваш товарищ, который будет прикрывать вас и время от времени сообщать расположение противника.

11 пейнтбол Рівне  
Пейнтбол для новичків))))))
Секрети гри для новичків))
Новички не видят
Обычно побеждает игрок, который увидел противника первым. Однако, новички думают, что если они будут высовывать голову, они станут легкой целью и потому почти никогда не смотрят вокруг. Те же, кто все-таки пользуется глазами, сосредотачиваются на одной-единственной цели, совершенно не обращая внимания на происходящее вокруг. Не бойтесь смотреть вокруг – чем больше информации вы получите, тем больше вероятность победы. Конечно, ваша голова будет целью, особенно если она торчит НАД укрытием. Если вы решаете смотреть поверх укрытия, а не справа/слева, делайте за 1-2 секунды: первая секунда – вас заметили, вторая секунда – противник прицелился, третья секунда – в вас летит шарик.

10 пейнтбол ровно  
Пейнтбол для новичків))))))
Секрети гри для новичків))
Новички не двигаются
Новички недостаточно двигаются. Если ваша позиция неудачна – смените ее. Например, если вы остались “защищать базу” – это ВСЕГДА ошибка: если остальная команда идет вперед, то они добились бы большего успеха вместе с вами, а если противники сумеют перестрелять ваших товарищей и доберутся до базы, где вы находитесь один … В любом случае, даже если ваша команда победит, вы будете бесполезны. Если вы находитесь без поддержки на неудачной позиции, где вас легко выявить и поразить, есть только три допустимые действия:
1. Отступать как можно быстрее
2. Отстреливаться до последнего
3. Кричите и требуйте поддержки, указывайте расположение противника. Однако помните, что крики услышат и противники, что может раскрыть вашу позицию.

Другой недостаток – упертость. Когда новичок видит противника, он сосредотачивается на этом укрытии и забывает про все остальное поле, он даже не может вообразить, что хитрый противник может куда-либо сместиться, чтобы получить более выгодный угол обстрела. Если противник вас засек, вы должны быть готовы переместиться так, что он не будет знать, куда вы делись и откуда прилетит ваш коварный шар.

9 пейнтбол ровно  
Пейнтбол для новичків))))))
Секрети гри для новичків))
Новички молчат
Переговоры новичков обычно сводятся к двум фразам: “я попал” или “в меня попали”. Новичок держит свои проблемы при себе, не просит о помощи когда необходимо и не сообщает товарищам о противниках, которых он засек. Единственная достойная причина соблюдать тишину – засада, но, как только вас обнаружили, нет никакого резона молчать. Вы можете получить помощь, в которой нуждаетесь вы, и передать товарищам информацию, в которой нуждаются они.

8 пейнтбол ровно  
Пейнтбол для новичків))))))
Секрети гри для новичків))
Новички не стреляют
Как правило, новички считают пейнтбольный маркер снайперской винтовкой и пытаются попасть одним выстрелом в торчащую над укрытием голову со 100 метров.. Другая частая ошибка – думать, что шарик летит также быстро как пуля, и пытаться попасть в бегущего игрока. Запомните, стрелять по обнаруженному противнику нужно не одиночными выстрелами, а сериями по 3-4 шарика, так как всегда есть вероятность того, что шар уйдет в сторону или не расколется. Если же ваш противник перемещается, стреляйте не в него, а с упреждением, перед ним или по тому месту, куда он направляется, тогда он сам прибежит в струю шаров. Многие новички думают, что каждый выпущенный ими шар должен раскалотся на камуфляже противника, и потому не ведут огонь с целью поддержать товарищей, прижать противника за укрытие или симулировать атаку. Иногда надо стрелять в невидимого противника для того, чтобы заставить его скрыться за укрытием, не дать ему высунуть голову, в то время как один из ваших товарищей продвигается вперед и поражает его. Также при помощи частой неприцельной стрельбы и криков создают шум и видимость атаки для отвлечения противника на себя и прикрытия настоящей атаки в другом месте.

7 пейнтбол ровно  
За останній час виразно видно зростання популярності гри пейнтбол в нашій країні. Все більше і більше людей проводять вихідні на пейнтбольному полі. Вже мільйони людей так чи інакше брали участь у пейнтбольних змаганнях. Багатьох початківців гравців хвилює питання: – “Як вибрати вдалу тактику гри?”. Пейнтбольний клуб “ОТАМАН” пропонує шанувальникам пейнтболу тижневу теорію по тактиці в пейнтбольній грі!!!!!!!!
Що ж, розпочнемо з самих азів))))))))))

1. Пейнтбол є командною грою. Тому ви повинні діяти колективно, в інтересах всієї команди. Заздалегідь має бути узгоджена система сигналів.

6 пейнтбол ровно  
І знову ж, тижнева теорія по тактиці від Пейнтбольного клубу “ОТАМАН”)))))))

3. Переміщення на ігровому полі слід проводити короткими перебіжками або переповзання.

4. При переміщенні одного гравця інший гравець пари залишається позаду. Він прикриває товариша і спостерігає за полем. Надалі ролі гравців міняються.

5 пейнтбол ровно  
Пейнтбол для новичків))))))
Секрети гри для новичків))
Заключение
Новички делают такие ошибки в основном потому, что они боятся шаров. Запомните, пейнтбол – это только игра, в пейнтболе не убивают и не ранят. Если у вас в руках есть маркер с шариками и газом, вы не менее опасны для соперника, чем он для вас. Экспериментируйте, пробуйте что-нибудь новенькое, накапливайте опыт. Попробуйте что-нибудь забавное – в конце концов, вы ведь играете в пейнтбол для удовольствия!

1-10 11-14
Ім`я *:
Email *:
Код *: